t Novinky

DMS a digitalizace dokumentů v Hotelu DUO

Minulou středu 26.11. proběhl společný workshop na témat DMS a digitalizace dokumentů v Hotelu DUO. Na organizaci a programu se podílely společnosti eDoCat, Onlio a naše společnost INFOMATIC, za kterou jste měli možnost si poslechnout obchodního ředitele Davida Večeřu. Pro ty z vás, kteří se na workshop nestihli zastavit, tady je krátké shrnutí akce v 5 otázkách a odpovědích:

1. V čem vidíte největší přínos systémů DMS?
“Elektronická správa dokumentů, schvalovací procesy, tenký klient…Myslím, že už bylo dost papíru.”

2. Co se účastníci dozvěděli o zpracování a vytěžení dat z dokumentů?
“Seznámili se s možnostmi vstupů dokumentů do systému pro vytěžení dat. Diskutované byly vstupy z dokumentových skenerů, webového prohlížeče a detailně jsme se podívali na skenování dokumentů ze smartphone zařízení. Nový trend digitalizace je také mobilita řešení a pořízení dokumentu přímo v místě bodu vzniku.”

3. Proč má smysl pro společnosti tyto systémy propojovat?
“Digitalizace dokumentů bez DMS nedává až takový smysl, tedy obě řešení dohromady dávají ucelené systém pro optimalizaci obchodních procesů a komfortní práci s elektronickou podobou dokumentů.”

4. Na jaké otázky se účastníci nejvíce ptali?
“Jak zabezpečit věrohodnost a neměnnost dokumentů.”

5. Chystáte se podobný workshop v příštím roce zopakovat?
“Ano hned začátkem příštího roku, tentokrát s větším zaměřením na mobilní řešení digitalizace a možnosti zabezpečení dokumentů.”

Pokud máte zájem získat celou prezentaci nebo máte otázky k řešení neváhejte se obrátit na kolegu: david.vecera@infomatic.cz.