t Novinky

INFOMATIC se stal Kofax Platinum Partnerem

Společnost INFOMATIC s.r.o. dosáhla významného úspěchu, kdy získala partnerství stupně PLATINUM pro technologii Kofax. Kofax je předním světovým poskytovatelem softwaru pro tvorbu chytrých procesních řešení, které usnadňují firmám sběr informací pro inicializaci procesů a zároveň usnadňují informačně náročnou interakci se zákazníky. Řešení postavené na platformě Kofax TotalAgility jsou vhodná, jak pro malé, tak i velké zákazníky všech typů obchodních odvětví. INFOMATIC je v současné době jedinou společností s tímto prestižním oceněním v České republice a na Slovensku.

„PLATINUM status pro technologii Kofax dokládá, že společnost INFOMATIC je schopna implementovat a spravovat plné portfolio produktů Kofax s velkou přidanou hodnotou ve smyslu automatizace firemních procesů našich zákazníků,“ říká Tomáš Dolejš, generální ředitel společnosti INFOMATIC. Řešení Kofax nabízí jedinečnou platformu obsahující od automatizace vstupu dokumentů a dat z mnoha formátů přes stavbu pokročilých workflow až po řešení pro elektronické podpisy, mobilní zpracování nebo pokročilé nástroje pro procesní a datovou analýzu.

„Touto certifikací úrovně Platinum dává společnost INFOMATIC opět jasně najevo, že je schopna svým klientům navrhnout a dodat přesně taková řešení, která odráží jejich specifické potřeby a požadavky, a to s využitím těch nejlepších dostupných technologií na světovém trhu. Úzce se specializujeme na konkrétní technologii a plné úsilí v získávání vědomostí a zkušeností nad jednou technologií Kofax, přináší své ovoce. Je naším cílem nadále držet úroveň služeb a dodávaných řešení velmi vysoko“ doplňuje Tomáš Dolejš.