t Novinky

Joerg Lenz a Dragutin Ivaci hosty na konferenci Automate 2015

Jedním z našich hostů konference Automate pro rok 2015 je Joerg Lenz ze společnosti Kofax, který má více jak 15let zkušeností s elektronickými podpisy a s nimi spojenou optimalizací procesů.

Joergova prezentace bude zaměřená na tyto témata:

  • Jaké mobilní zařízení, aplikace a postupy jsou vhodné k elektronickému podpisu a zaslouží si tak důvěru uživatelů?
  • ​Co je potřeba vědět, než se rozhodnete využít tablety a chytré telefony v rámci svých firemních procesů?
  • Jak vytvořit důvěryhodně podepsané elektronické dokumenty a zachovat průkaznost těchto dokumentů?
  • Nejlepší příklady použití z praxe.
  • Co očekávat od nového hardwaru a softwaru pro elektronické podpisy?
  • Představení produktové řady Kofax SignDoc.

Joerg Lenz má mnoholeté zkušenosti s optimalizací obchodních procesů. Jeho odbornost je založena na rozsáhlých znalostech a světových projektech týkající se ECM (Enterprise Content Management). Jeho stěžejními tématy jsou mobilní technologie a především integrace elektronických podpisů do digitálního zpracování dokumentů ve společnosti.

Joerg pracuje pro Softpro GmbH od roku 1999. Tuto společnost koupil Kofax v roce 2014. Je aktivním členem skupiny BITKOM Working Group Signatures a také je zapojen ve sdružení TeleTrust, VOI and European Association for Biometrics (EAB).

Již v roce 2001 publikoval první vydání referenční knihy o elektronických podpisech ve spolupráci s Dr. Christiane Kaplan. Od té doby je uznáván jako odborník specializující se na biometrii a kryptografii se zaměřením na aplikace pro tablety a chytré telefony. Ve svých četných publikacích a přednáškách se zaměřuje na technologické novinky a praktické využití podpisů, reakce a zpětné vazby uživatelů.

V rámci konference Automate budete mít možnost setkání také s Dragutinem Ivaci, který působí ve společnosti Kofax na pozici Vice President pro CEE a Emerging Markets regiony.

Drago čerpá ze svých dlouholetých zkušeností a praxe v oblasti softwarových řešení a obchodu. Dříve pracoval pro společnost IBM, kde na různých vedoucích pozicích strávil více jak 10let. Pro společnost Kofax začal pracovat v dubnu 2012. Pod jeho vedením Kofax zaznamenal řadů obchodních úspěchů. Těšit se můžete na jeho pohled a zhodnocení současné situace na CEE trhu a zároveň na konkrétní čísla a příklady, kterých Kofax v minulých letech dosáhl.

Využijte příležitosti se potkat s Dragem osobně a zeptat se ho na to co vás o Kofaxu opravdu zajímá. Budete překvapeni jeho otevřeností a upřímností.