t Novinky

Kdo za společností INFOMATIC stojí? Petr Melník

Petr působí na pozici Document Imaging Specialist. V oblasti digitalizace a servisní podpory pracuje více jak 10 let. Jeho pracovní náplní je vedení servisního oddělení, produktový management na dokumentové skenery Fujistu, Canon, Kodak, Panasonic, tak i na SW Kofax Express a SW Kofax VirtualReScan.

1. Bavilo tě už od malička vrtat se v technice? Petr: "Už jako prcek jsem měl u babičky a dědečka malou krabičkou ve které bylo plno šroubováku, šroubků, kleštičky a malé kladívko, takže každé autíčko které jsem měl jsem musel prozkoumat a rozebrat, později došlo i na velkou oranžovou plastovou tatrovku…"

2. Jakého nejspokojenějšího zákazníka si kdy měl? Petr: "Věřím že byly všichni, protože vím že mě zákazníci rádi kontaktují znovu."

3. Jak by si popsal atmosféru v INFOMATICu? Petr: "Atmosféra je tady velmi příjemná, přátelská s profesionálním přístupem."

4. Jmenuj svoje 3 nejsilnější stránky? Petr: "Zodpovědný, pečlivý, ochotný pomoci."

5. Co nejbláznivějšího si v životě udělal? Petr: "Strávit celý den na horských drahách v zábavního parku v Santa Clara, USA, naštěstí se mnou byla moje přítelkyně."

Chcete se Petra na něco zeptat? petr.melnik@infomatic.cz