t Novinky

Konference DIGITALIZACE 2016

19. dubna 2016 náš tým uspořádal konferenci DIGITALIZACE 2016. Celý den s večerním programem se odehrál v prostorách hotelu Maximus Resort u brněnské přehrady. Konferenci navštívilo téměř 60 posluchačů z řad partnerů společnosti INFOMATIC a Fujitsu Technology Solutions.

Hosty konference uvítal v dopoledních hodinách ředitel společnosti INFOMATIC Tomáš Dolejš, který hovořil o historii a růstu společnosti během jejího 5ti letého fungování. Zároveň návštěvníkům konference představil celkové portfolio produktů, jak z oblasti digitalizace dokumentů, tak i firemních procesů, elektronických podpisů, automatizace procesů a procesní a datové analýzy pro lepší náhled do dnešní problematiky strategií digitalizace a paperless, které dnes firmy hojně řeší.

Představení kompletního produktového portfolia dokumentových skenerů se ujali Radek Vřeťonko za INFOMATIC a Samy Khaleg za Fujitsu. David Večeřa popsal možnosti digitalizace dokumentů s Kofax Express 3.2. Další přednášky byly věnovány tématům servisní podpory a konkrétnímu řešení anonymizace dokumentů, které je velice aktuálním tématem pro všechny státní organizace. Společnost INFOMATIC má v portfoliu digitalizační software, který velice snadno řeší začerňování citlivých údajů.

Další částí byl kruhový trénink, který zahrnoval školení účastníků v oblasti digitalizace včetně praktických úkolů v části, kde byly k vidění dokumentové skenery připojené na různá softwarová řešení pro skenování. Zde si návštěvníci mohli prohlédnout a vyzkoušet funkce všech skenerů Fujitsu a probrat své otázky s odborníky. Jako třešnička na dortu proběhlo losování o skener Fujitsu ScanSnap iX100 a o notebook Fujitsu Lifebook. Do losování se dostali všichni, kteří během dne pečlivě poslouchali a vyplnili správně certifikační test. A k naší radost to byli všichni! :)

Během večerního programu se řešila business témata, ale hosté se také bavili při bowlingovém turnaji.

Pokud jste se konference nemohli zúčastnit a zajímají vás probraná témata, nabízíme vám možnost si zdarma stáhnout prezentace všech řečníků ZDE.