25.5.2021

Nenechte si ujít Kofax Accelerate Conference 2021

Kofax Accelerate 2021 je dvoudenní virtuální konference o současných trendech, strategiích a příkladech digitální budoucnosti firem.

Transformace firmy je dlouhá (a náročná) cesta. Nebuďte na ni sami. Nechte se inspirovat světovými odborníky, případovými studiemi a opravdovými vizionáři. Vyslechněte příběhy firem, kteří mají notnou dávku cesty transformace za sebou.

Přihlášením navíc získáte přístup k prémiovému obsahu včetně ukázek nejnovějších produktů Kofax.

Harmonogram

Jednotlivé přednášky vám pomohou lépe porozumět tomu, jak skrze automatizaci nebo RPA zlepšíte zákaznickou zkušenost i provozní efektivitu.

„Věřím v hodnotný obsah prezentace Chrise Huffa z Kofaxu. Chrise znám delší dobu a vím, že ve svém vystoupení dostojí své pozici šéfa strategie. Představí inovace, které Kofax nabízí a novinky blízké budoucnosti“, dodává Tomáš Dolejš, CEO INFOMATIC.

  • Kdy: středa 26. a čtvrtek 27. května
  • Čas: vždy dopoledne 9:00 - 12:00

Nezapomeňte si vybrat ze sekce Breakouts některé z nabízených témat — budete ho potřebovat v druhém kroku registrace.

Tip: Rozhodně si nenechte ujít úvodní prezentaci druhého dne s názvem Accelerate to Tomorrow. Řečníkem bude Chris Hadfield, který je označován jako „nejslavnější astronaut od doby Neila Armstronga“.

České želízko v ohni

Součástí konference bude také slavnostní vyhlášení Kofax Customer Excellence Awards. Věříme, že se zde objeví jeden z nejrozsáhlejších projektů, na kterém jsme poslední dva roky pracovali. Zautomatizovali jsme 154 procesů a zrealizovali 74 robotů.

Akcelerujte digitální transformaci vaši firmy.

Zaregistrujte se zdarma ještě dnes!

Mohlo by vás zajímat

Potřebujete pomocnou ruku? Ozvěte se!