Prohlubte loajalitu zákazníků digitální transformací

Naroubujeme inovaci a efektivitu do vašich firemních procesů společně se zjednodušením každodenní práce. Udržíte krok s očekáváním svých zákazníků a získáte klíčový náskok před konkurencí.

INFOMATIC Solutions

Komplexní řešení digitální transformace firem

Od návrhu po realizaci na míru podle vašich konkrétních potřeb.

Zjistit více

INFOMATIC Disty

Partnerství pro dodávku a servis skenerů

Distribuce, prodej, servis skenerů a softwaru pro digitalizaci.

Zjistit více

S digitální transformací (DX) prosperuje každá organizace

 • Střední firmy

  Vybudujte moderní IT srdce bušící pro bezvadné fungování vaší firmy. Provedeme implementaci digitální transformace do firemních procesů se vším všudy. Rozdíl v efektivitě poznáte vy i vaši zákazníci.

 • Korporace

  Ušetřete peníze na lidské síle a zainvestujte je tam, kde je to potřeba. Zbavte se milionů dokumentů, zautomatizujte procesy. Pomůžeme vám se zavedením robotizace a předáme vám naše reálné aktivní zkušenosti.

 • Úřady

  Oživte zkostnatělý byrokratický systém bez přehnané investice do softwarových řešení. Následujte více než 150 menších i větších městských úřadů, které již řeší digitální zpracování dokumentů a dat.

 • Státní správa

  Udělejte z procesů probíhajících ve státní správě perfektně namazaný stroj. Digitalizace prochází napříč všemi odvětvími a zvyšuje se i potřeba zapojení do státní správy. Buďte pro veřejnost užitečnější.

Reference a případové studie

Jsme INFOMATIC

Umožňujeme organizacím využít informační technologie k rozvoji svého podnikání. Specializujeme se na řešení digitální transformace.

Zjednodušujeme lidem každodenní práci a zefektivňujeme chod firmy v přímé návaznosti na celkové provozní náklady, alokovaný čas a zpracovaný objem dokumentů i procesů.

Spolehněte se na profesionální řešení konzultační a technologické společnosti. Naše know-how je pevně ukotveno v našich zkušenostech, bohaté praxi a proaktivním přístupu k zákazníkům.

 

Podporujeme