Nezobrazuje se vám e-mail správně? Klikněte zde.
A je to! Připravili jsme pro vás novou formu pravidelného newsletteru ECHO, prostřednictvím kterého vás budeme informovat o novinkách v našem oboru.
Jako první téma jsme si připravili velmi populární Robotizaci. Víte, že je momentálně v ČR 188 000 volných pozic? Problém najít nové lidi a zapojit je do procesu není v dnešní době vůbec snadné. Proč se tedy nepodívat na to, jak robotizace dokáže v řadě procesů lidem pomáhat a nechat je dělat hodnotnější práci? Věříme, že vás bude nové ECHO bavit a naleznete v něm zajímavý obsah!


Téma měsíce: RPA

Robotická automatizace procesů


I přes veškerou dostupnou technologii řada organizací stále zajišťuje své důležité obchodní procesy formou manuálních, opakovaných činností – to je jako používat kompas nebo papírovou mapu místo GPS. Jak zvýšit pracovní výkonnost, snížit náklady, zvýšit své příjmy a na co si dát pozor se dozvíte v našich článcích. 
10 způsobů jak vás manuální činnosti připravují o obchody
Stáhněte si zdarma e-Book a zjistěte jak aplikovat automatickou robotizaci procesů na rutinní, opakované činnosti a ušetřit tak čas i peníze.
Zajímá mě to
7 chytáků, které vám prodejce RPA nejspíš neřekl
Základní technologií RPA je armáda výkonných, chytrých softwarových robotů, kteří napodobují akce skutečných lidí a eliminují manuální, opakované procesy.
Zajímá mě to
Software Kofax RPA: Inteligentní softwaroví roboti
S platformou Kapow eliminujte téměř všechny manuální činnosti s daty. Inteligentní softwaroví roboti automatizují činnosti, které by jinak prováděli lidé.
Zajímá mě to
Produktové novinky
 
Kofax Customer Communications ve verzi 5.1

Kofax Customer Communications Manager 5.1 umožňuje firmám řídit komunikaci se zákazníky na více kanálech s minimálním úsilím v oblasti IT. Spolehlivě vytváří zákaznickou komunikaci prostřednictvím mobilních, e-mailových, tiskových, portálových a dalších kanálů.

S nejnovější verzí produktu Kofax Customer Communications Manager mohou obchodní uživatelé spravovat výstup HTML a snadno provádět změny v různých šablonách. Nové uživatelské rozhraní umožňuje snadnější správu šablon pro všechny úkoly správy obsahu ve všech prohlížečích. Další informace.
Kofax Analytics for Capture 2.0 Launch Kit

Díky nejnovější verzi softwaru Kofax Analytics for Capture získávají zákazníci schopnost snadno identifikovat trendy ve workflow snímání, přesnosti klasifikace a času zpracování dokumentů. Tyto metriky poskytují hlubší úroveň viditelnosti kritických událostí, jako je nárůst výskytu výjimek v plynulosti snímání, chyby nebo nadměrné opravy v klasifikaci dokumentů a nadměrná doba strávená zpracováním konkrétních dokumentů. Tato nová úroveň znalostí umožňuje zákazníkům identifikovat a odstraňovat nedostatky systému a procesů, zvyšovat schopnost reakce zákazníků a dosahovat nejvyšší úrovně provozní efektivity.
 Stali jsme se součástí Kofax Preferred Service Provider Programu. Více info.