t Blog

Efektivita firemních procesů a celkové snížení nákladů

Řešíte ve vaší společnosti efektivitu firemních procesů? Potřebujete šetřit čas, ale i peníze? Unikátní softwarová platforma Kofax TotalAgility vám pomůže vytvořit stabilní procesní systém a šetřit tak náklady na řešení krizových problémů a nákladné analýzy na zlepšení efektivity chodu firmy.

Chytrá procesní aplikace, které lze na platformě vytvářet (např.kompletní správa a zpracování účetních dokladů, standardní operativní procedury, zavádění nových zákazníků atd.), podpoří aktivitu ve vašich obchodních procesech a zlepší způsob interakce zákazníků s vaší firmou. Díky zpracování papírových dokumentů do elektronické podoby usnadní dosažitelnost všech informací v různých procesech vaší firmy. Pokud například potřebujete odesílat zákazníkům dokumenty s možností elektronického podpisu nebo chcete, aby zákazník pomocí svého chytrého mobilního zařízení vyfotil fakturu nebo účtenku a vy jste mohli zpustit proces platby, je pro vás tato platforma vhodná. Pomůže zaměstnancům spolupracovat a efektivně zpracovávat informace.

Kofax TotalAgility je vhodný nástroj pro různé průmyslové odvětví, například pro korporátní společnosti z finanční sféry, výrobní závody, státní správu nebo společnosti zabývající se např. logistikou či prodejem.  

Pokud se chcete dozvědět o softwaru Kofax TotalAgility více, stáhněte si zdarma ebook, nebo kontaktujte obchodní oddělení na obchod@infomatic.cz, případně na telefonním čísle 251 025 400.

Stáhněte si eBook "Efektivita firemních procesů a celkové snížení nákladů"

Prosíme o zadání kontaktních informací. Následně vám bude umožněno stažení dokumentu.

Kliknutím na tlačítko Stáhnout souhlasíte s podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů