t Blog

Studie Gartner 2019 – Klíčové vlastnosti produktů robotizace

Kofax RPA slaví úspěch! V porovnání s konkurencí se jedná o jeden ze 3 softwarových produktů, které se umístily s nejvyšším skóre ve všech hodnocených případech použití RPA v rámci studie Gartner.

Unaveni ze všeho humbuku kolem RPA produktů a robotizace? Nevíte, který produkt si pro robotizaci vlastních procesů ve firmě vybrat? Pomoc je na cestě. Společnost Gartner vydala pro rok 2019 studii, ve které hodnotí klíčové vlastnosti softwarových nástrojů pro robotizaci všech stávajících výrobců RPA softwaru. Studie hodnotí deset klíčových funkcí v rámci konkrétních případů použití.

Jsme rádi, že námi implementovaný software Kofax RPA získal nejvyšší hodnocení v oblasti umělé inteligence, strojovém učení, zpracování přirozeného jazyka a využití OCR nástrojů k vytěžování dat. Kofax je zároveň jediným výrobcem, který se umístil ve zmíněných kategoriích vždy v Top 3.

Stáhněte si kompletní report a dozvíte se:

  • Klíčové vlastnosti softwaru pro robotizaci
  • Srovnání výrobců softwarů v deseti klíčových oblastech
  • Pohled společnosti Gartner na jednotlivé výrobce a jejich srovnání

Stáhnout studii Gartner

Stále uvažujete, zda u vás robotizaci také nezkusit? Máte v hlavě procesy, které by mohly být vhodné, ale nejste si volbou jistí? Neváhejte se obrátit na naše experty na robotizaci v INFOMATIC a domluvit si nezávaznou schůzku, kde vám s kvalifikací správných procesů ve vaší firmě rádi poradíme.