t Blog

Ztrácíte svoje účtenky?

Co kdybyste je mohli jen tak vyfotit mobilem a záznam by se automaticky přenesl do účetního systému? Přijde vám to jako moc velké sci-fi?

Řešení na to existuje! Kofax Mobile Capture se zaměřením na zpracování zaměstnaneckých účtů vám to umožní jednoduše. Toto řešení máme k dispozici již od roku 2014. Řešení automaticky komprimuje obrázky pořízené smartphony a tablety do malé velikosti souborů, které jsou jednodušší pro přenos, zpracování a archivaci. Zaměstnanci tak mohou předložit účty v kteroukoliv denní dobu z libovolného místa na světě. Zpracování tak nemusí čekat až se zaměstnanec vrátí na domovskou pobočku a navíc se eliminuje možnost ztráty účtů.

Podle analýz Cestovních výdajů je formát mobilního záznamu nejpoužívanější funkcí automatizovaného systému řízení nákladů. Tato informace je relevantní především pro společnosti s vysokou úrovní mobility zaměstnanců. „Cenový rozdíl mezi plně automatickým a manuálním zpracováním dokladu se pohybuje okolo 250Kč.“ Právě tento údaj někdy exponenciálně roste až do šestimístné částky nákladů, proto je na zvážení každé společnosti, zda se vyplatí investovat do řešení, jak tyto náklady jednoduše uspořit.

Více informací o tomto softwaru najdete zde Kofax Mobile Capture. V případě zájmu o technologii mobilního zpracování dokumentů s optimalizací obrazu Kofax VRS nás neváhejte kontaktovat na Obchod