t Novinky

Panasonic ukončil výrobu skenerů

Začátkem prosince 2020 ústředí společnosti Panasonic informovalo o strategickém rozhodnutí ukončit fungování Panasonic Business Communication, pod které spadá i výroba a prodej dokumentových skenerů. Důvodů bylo hned několik, například nedostatek výrobních zdrojů, zaostání za výzkumem a vývojem konkurence a z toho plynoucí finanční schodek.

 

 

Společnost INFOMATIC vám nabízí široké portfolio skenerů značek Fujitsu, InoTec, Canon a Kodak. Nabídka je i přes ukončení prodeje Panasonic skenerů pestrá a nijak nás neomezí ve fungování. Jsme připraveni zákazníkům, kteří mají Panasonic, připravit individuální plán přechodu stávajícího řešení na dostupné a kvalitní skenery jiných značek.

Skener je důležitou součástí digitalizační linky, nikoliv však jedinou. INFOMATIC vám připraví nabídku vhodné software platformy, která zastřeší nejen digitalizaci, ale i automatizaci s využitím robotů.

Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi vám v naší demo room zprostředkujeme ukázku skenování a softwaru pro zpracování vašich vašich dokumentů.