t Novinky

Dotační program na projekty Digitalizace

Digitální transformace boří tradiční zavedené obchodní postupy. Finanční služby, zdravotní péče, veřejný sektor, malé, střední firmy a další organizace jsou dnes schopny mazat hranice tradičních každodenních operací zaváděním mobilních přístupů, okamžitým zpracováním informací v bodě jejich vzniku nebo nahrazováním manuální a opakující se práce softwarovými roboty, kteří nejsou z práce frustrování a jsou strojově přesní.

Chcete i vy zavést digitalizaci ve vaší společnosti? Konzultujte s námi vaše potřeby digitální transformace a zažádejte následně o dotace s pomocí spolupracující společnosti MIDA Consulting.

Dotaci ve výši 1 – 10 mil. Kč mohou získat podniky, které mají alespoň 3 uzavřená účetní období, a to jak podniky, které v této oblasti dosáhly pouze základní úrovně, tak i podniky, které již disponují nástroji Průmyslu 4.0 a chtějí se posunout dále v digitální transformaci. Z dotace lze hradit náklady na stroje, zařízení, technologie, hardwarové vybavení, patentové licence, SW, data či databáze. Projekty lze přihlašovat od března tohoto roku. Více o programu se dozvíte zde. INFOMATIC je připravený s vámi konzultovat možná řešení, které lze pomocí dotace financovat.

Poradenská společnost MIDA Consulting vám poskytne kompletní služby od konzultace vašeho dotačního záměru, zpracování žádosti, ale také zajistí potřebné administrativní náležitosti při následné realizaci projektu dotace včetně výběrových řízení na technologie i komunikace s poskytovatelem dotace. Provede vás tak úspěšně celým procesem získání dotace.

Obraťte se na MIDA Consulting a využijte šance na získání finanční podpory!

Kompletní informace o dotaci naleznete v přiloženém PDF.