t Novinky

Nový dokumentový skener Fujitsu fi-800R

Představujeme vám nový dokumentový skener Fujitsu fi-800R, který je navržený pro pracovní prostředí s omezeným prostorem a dokáže skenovat různé typy nestandardních dokumentů, např. pasy, ID doklady. Nejnovější model v řadě fi přináší inovativní kompaktní design s nejmodernějším technologií podávacího mechanismu, který umožňuje zaměstnancům dělat své úkony tak, že se doklady nebo dokumenty nikdy neztratí z dohledu zákazníka.

 

Díky automatickému podavači dokumentů s inovativní technologií aktivního oddělování zajišťuje fi-800R hladší vstup než kdykoli předtím, zatímco automatická korekce zkosení eliminuje chyby v podávání. Dodávaný software PaperStream optimalizuje obrázky pro následné procesy a je možné doplnit další informace do zákaznických profilů. Automatický výběr profilu, kde zaměstnanci již nemusí trávit čas tříděním dokumentů podle formátu, a rychlost skenování 40 ppm / 80 ipm znamená, že zaměstnanec na přepážce nezdrží svého zákazníka, jak tomu bylo dříve.

Díky tomu, že tento skener zabere polovinu prostoru, je perfektní pro recepci nebo jiné místo, kde je pracovní prostor omezený. Inovativní mechanismus dráhy otáčení "U-turn":

Přístroj fi-800R je také prvním skenerem svého druhu, který zajistí bezproblémový sken cestovních pasů. Skener může současně zpracovávat standardní dokumenty formátu A4 vedle se silnějšími typy dokumentů, jako jsou ID karty, včetně MRZ (strojově čitelné zóny). Kromě zřejmých výhod ušetřeného času a úsilí to znamená, že dokumenty zůstanou v souladu s GDPR normou.

„V době velkých očekávání umožňuje model fi-800R pracovníkům pracujícím v lokalitách, jako jsou banky, hotely nebo nemocnice, bez námahy poskytovat výjimečný zákaznický servis,“ uvedl Mike Nelson, senior viceprezident PFU (EMEA) Limited. Tento skener, který přináší některé z našich nejinovativnějších funkcí, poskytuje zákazníkům klid, že jejich data jsou v bezpečí. Zaměstnanci na recepci mají nyní k dispozici bezproblémové služby snadno a rychle na prvním kontaktním místě zákazníka. “

 

Přijďte se o výhodách nového skeneru přesvědčit do naší demo-room. Neváhejte a sjednejte si schůzku na obchod@infomatic.cz.