t Novinky

Webinář na téma robotizace a kognitivní automatizace dokumentů

Jak v dnešním světě zapojit digitalizaci do vašeho každodenního života? Jak poznat, kde najde robotizace ve spojení s automatizací zpracování dokumentů uplatnění? Jak správně identifikovat procesy vhodné pro digitalizaci? Jakým způsobem sejmout ze zaměstnanců strach, že jim robot bere práci? Jakým způsobem být připravený na nečekané situace, kdy nelze naplno využít lidské zdroje?

Připravili jsme pro vás v rámci seriálu digitalizace téma zapojení robotizace a kognitivní automatizace dokumentů do firemních procesů. Robotizace je dnes již hojně využívaná v mnoha firmách a všude tam, kde je mnoho často se opakujících úkolů s důrazem na přesnost. Pokud robot kromě automatizace procesů dokáže pracovat i se zpracovaným dokumentem včetně uvnitř schovaných dat, pak se z robota stane neúnavný a přesný spolupracovník ve vaší firmě.

Rádi bychom vás pozvali k šestidílné sérii článků s tématem robotizace a kognitivní automatizace dokumentů, kde se zaměříme na to, jak spojit robotizaci a digitalizaci dat a dokumentů.

V průběhu května a června vám každý týden přinášíme nový díl seriálu zaměřený na digitalizaci dokumentů a inteligentní OCR vytěžování dat v kombinaci s prací robotů. Dozvíte se vše o tom, jak šetřit náklady a využívat svá data. Jak softwaroví roboti pomáhají efektivně pracovat s daty v různých systémech a vaši lidé mohou dělat zajímavější práci, než je nekonečné překlikávání a kopírovaní dat.

Vzhledem k situaci s koronavirem tuto sérii článků doprovodíme o online webinář, kde vám naši RPA specialisté ukážou živé příklady práce robotů, ať už automatizace práce ve firemních aplikacích nebo právě s dokumenty a obsahem v nich ukrytým. 

Neváhejte a zaregistrujte se již dnes! Pokud se nebudete moci zúčastnit, zašleme vám záznam.