Sales Manager pro ČR a SK

Budete pracovat ve firmě, která má dlouholeté zkušenosti s oblastí svého obchodování a je zavedenou značkou na poli digitalizace a řešení pro automatizaci firemních procesů. Vaše role bude zodpovědná za prodej řešení pro digitalizaci zahrnující dokumentové skenery a software. Očekáváme aktivní přístup, obchodování a vedení partnerského prodejního kanálu. V rámci své práce budete společně s partnery navštěvovat koncové zákazníky a řešit jejich konkrétní projektové požadavky. Tyto požadavky pak formulovat zpětně v rámci interního týmu i při jednání s výrobci řešení. Jako obchodník musíte umět pracovat se svým stanoveným plánem a reportovat své obchodní předpovědi a plnění plánu v rámci obchodního týmu.

Podmínky

 • Co od vás očekáváme?

  • Je vám vlastní chuť do práce a dobrý pocit z dobře odvedené práce? Nadšení a přístup ke klientům ve spojení s úrovní znalostí, je to co nás odlišuje a to co nám pomáhá získávat klienty.
  • Máte rádi poznávání lidí a komunikaci? Pro obchodníka je to základní předpoklad úspěchu, nebát se zjistit co lidi motivuje, co chtějí opravdu řešit a co je ve finále rozhodujícím faktorem, aby si vybrali vás.
  • Jsou pro vás obchodní čísla výzvou? Jste spokojeni, když stanovený plán splníte a máte dobrý pocit ve chvíli, kdy se k jeho splnění blížíte? Obchodník je přeci zároveň manažer, který musí umět počítat a dobře přemýšlet nad svým plánem a umět jej pravdivě prezentovat. Plán je to, co jej dělá úspěšným či neúspěšným.
  • Máte alespoň 3 roky praxe v obchodní pozici a prodeji IT, hardwaru či softwaru? Dostanete na starost celý prodejní kanál a zodpovědnost za jeden proud prodeje v rámci našeho portfolia produktů a řešení.
  • MS Office a CRM. Náš marketing odvádí skvělou práci. Nicméně k hezky vypadajícím nabídkám je potřeba vytvořit srozumitelný a přesvědčivý text. Ve Wordu očekáváme, že dokážete napsat nabídku a v Excelu zvládnete udržovat tabulku prodejů a stavu o proti stanovenému plánu. Zároveň firemní CRM nástroj je vyladěn k tomu, aby nám všem pomáhal, ale samozřejmě potřebuje data.
  • Máte řidičský průkaz? Obchodník musí být u svých klientů. Dáme vám k možnosti cestování firemní automobil a budeme platit vlaky, tam kde to po českých a slovenských dálnicích nedává smysl. Z praxe lze očekávat, že 50% své pracovní doby strávíte na cestách. Naši dodavatelé jsou převážně v zahraničí. Občas narazíte na management u zákazníků, který je anglicky hovořící. Dokážete anglicky komunikovat?
  • Jsme firma nabízející informační technologie. Máme tedy vlastní zázemí nabízených technologií k profesionální prezentaci a i vám dáme k dispozici pořádný a reprezentativní notebook a telefon.
  • Auto i pro soukromé účely.