Kofax Capture

Špičkový software pro zpracování dokumentů

Jak to funguje / co to řeší?

Kofax Capture je výkonné prostředí pro digitalizaci podnikových dokumentů a dat v českém jazyce. Výhodou produktu je zpracování potřebných informací z různých vstupních formátů. Robustnost systému umožňuje nasazení i do velmi větvených architektur zahrnující mnoho vzdálených poboček s různými zařízeními na vstupu dokumentů. Všechny digitalizované dávky se převádí do zpětně jednoduše dohledatelné informace s přímým napojením do dalších podnikových systémů a databází jako jsou např. MS Sharepoint, DMS, ERP, ECM nebo CRM.

Bez ohledu na podnikové aplikace, které nyní nebo v budoucnu zvolíte, Kofax Capture zajistí konzistentní snímání dokumentů, indexování a vyhodnocení důležitých informací pro efektivní automatizaci vašich procesů.

Klíčové výhody

  • Nejpružnější skenovací řešení pro extrakci dat

  • Navýšení přesnosti, bezpečnosti a rychlosti zpracování dokumentů

  • Bezkonkurenční kompatibilita s dokumentovými skenery

  • Otevřené aplikační prostředí s možností úpravy a nadstavby na míru

Pro koho je vhodný

Řešení je velmi flexibilní a dobře si poradí s různorodou strukturou portfolia společností, ať už se jedná o účetní doklady, formuláře, žádosti, registrace, knihy, e-maily nebo i jiný zdroj informací. Přizpůsobí se od těch nejmenších poboček a společností se zpracováním několika desítek dokumentů denně až po ty nejrozsáhlejší firmy a jejich mateřské centrály pro zpracování kompletní agendy obsahující miliony stran dokumentů.

Obvykle se řešení implementuje v prostředí náročném na manipulaci a kategorizaci dokumentů s komplexnějšími nároky na extrakci dat z dokumentů pro další zpracování.

Chcete se dozvědět ještě více

Ukázka produktu