Volná pozice

Projektový koordinátor

Chci to vzít
Zdravíme z INFOMATIC!

Organizacím pomáháme projít digitální transformací. Jsme IT firma zabývající se digitalizací firemních procesů. Konkrétně si pod tím představte digitalizaci dokumentů, vytěžení dat a jejich transformaci, automatizaci procesů včetně robotizace. Jednoduše měníme firemní procesy do digitální podoby.

Nejraději navrhujeme a realizujeme komplexní projekty pro velké společnosti, kde řešení dlouhodobě podporujeme a vylepšujeme.

Pracujeme se sw technologií od společnosti Kofax, mimo jiné s využitím AI, Machine Learning, NLP a dalších vychytávek moderního IT.

Jsme jediný Kofax Platinum Partner pro Českou a Slovenskou republiku a naše řešení používá 500+ zákazníků.

Než budeš číst dál..

Podívej se na Intelligent Automation Platform od Kofaxu— jedná se o moderní low-code/no-code software technologii, se kterou pracujeme a na které dodáváme našim zákazníkům konkrétní aplikace, pro urychlení a zefektivnění jejich každodenní práce.

"Spokojeni zákazníci neznamenají pouze kvalitní produkt, ale zároveň kvalitní služby.  Hledáme projektového koordinátora, který bude schopen efektivně řídit projekty, a to vyžaduje znalosti, zkušenosti a dobré plánovací dovednosti."

Koho tedy hledáme?

Zkušeného kolegu se zkušeností z IT. Projektový koordinátor je součástí řídícího týmu, který dodává nové zakázky. Zároveň koordinuje rozvojové aktivity a poskytování pravidelných služeb pro stávající zákazníky v rámci account managementu. Bez těchto vlastností se neobejdeš.

 • Vůdčí schopnosti - Koordinátor pracuje na více projektech zároveň, a proto realizaci dílčích částí deleguje na své kolegy. Aby udržel celý tým v chodu, musí mít dokonalý přehled o tom, co mají jednotliví lidé na starost.
 • Řečnické dovednosti - Komunikace je základ. Každý den se identifikují požadavky zákazníků a cíle projektů. Definuje konkrétní požadavky na plnění, které tlumočí směrem k jednotlivým členům týmu. Sdělení přitom musí být srozumitelné a musí mít jasně definovaný výstup. Koordinátor musí vždy usilovat o efektivitu.
 • Řešitel problémů - Vždy musí být připraven vyřešit nenadálý problém, který by mohl ohrozit celý projekt. Za tímto účelem by vždy měl mít připravený pohotovostní plán B, který bude mít minimální dopad na celý harmonogram a rozpočet.
 • Perfekcionista - I když v projektovém týmu pracuje hned několik odborníků, kteří se podílejí na plnění každodenní mise, je to právě koordinátor, kdo bude odpovídat za kvalitu finálního výstupu. Bedlivě sleduje každou fázi životního cyklu projektu a usiluje o co nejlepší výsledek.
 • Profesionální plánovač - Každý koordinátor zvládá perfektně organizovat svůj čas a inspirovat tím i ostatní členy týmu. Pro jednotlivé projekty totiž tvoříte časový rámec a podrobný plán aktivit. Zvládnutí time-managementu je tak základním předpokladem pro nalezení souladu mezi pracovními aktivitami a vymezenou pracovní dobou.

Parťáka pro spolupráci v týmu. Pracujeme na zakázkách i řízení vztahu se stávajícími zákazníky v JIRA systému. V rámci porad máme v zakázkách nastavené role, controllingu, delivery manažera a samozřejmě obchodníka. Jasně definované odpovědnosti a fungující spolupráce na základě čísel - jsme data-driven organizace - nám pomáhá dělat úspěšné projekty a mít spokojené zákazníky.


Jak to u nás funguje:

V pondělí je pro nás poradní a plánovací den, kdy se setkáváme všichni v kanceláři. Na společné poradě shrneme hotovou práci a naplánujeme další. Ostatní dny v týdnu můžeš pracovat v kanceláři nebo z domova, záleží na dohodě.

Když se nevidíme osobně, fungujeme na Teams. Používáme CRM, Jira, oblíbili jsme si MIRO.

Sportujeme o sto šest. Pro opravdové nadšence máme v práci i sprchu.


Co nabízíme:

Organizační práce. „Projektový management je jako žonglování třemi míčky – časem, náklady a kvalitou.“

📖 Vždycky rádi podpoříme všechny formy vzdělávání.

🥧 Za práci koláče: 50.000 až 80.000 Kč dle zkušenosti.

🤝 Práci na pracovní smlouvu nebo externě. Na plný i zkrácený úvazek.

🌴 5 týdnů placené dovolené + 2 dny sickday.

Zní to náročně? Je to náročný. Ale pokud cítíš, že by tě to zajímalo, tak to je přesně to, co hledáme.

Rádi rozšíříme náš tým o holku s ostrými lokty. Jsme tady v menšině, tak bychom ocenily posilu.

Jestli se mi tě povedlo oslovit, pošli nám prosím svůj životopis nebo odkaz na LinkedIN.


Těšíme se!    

Majda

Jo.., a multisportku máme! 😊

Jaké to u nás je

 • check-icon
  Tým profíků: máme léta zkušeností a rádi je předáváme dál.
 • check-icon
  Upřímná atmosféra: máme rádi, když budeš říkat, co si myslíš.
 • check-icon
  Jsme fér: k sobě navzájem i ke klientům.
 • check-icon
  Rozvíjíme se prací: všichni se rádi posouváme a snažíme se k tomu vytvořit i vhodné prostředí.
Koláž několik fotografií týmu Infomaticu
1

Spojíme se, pravděpodobně online

2

Poznáme se v širším kruhu, poznáš tým

3

Nastavíme pravidla spolupráce

4

Onboarding od Kofaxu

Ozvi se nám ještě dnes

Děkujeme, dáme ti vědět v blízké době
Oops! Něco se nepovedlo