Kofax TotalAgility

Snadné procesní řízení v řešeních INFOMATIC

Jak to funguje / co to řeší?

Kofax Total Agility je platforma pro digitální transformaci společností umožňující efektivní řízení obchodních procesů, která umožňuje navrhování, realizaci, následný monitoring a optimalizaci procesů.

Modelace firemních procesů, integrace na okolní systémy, příprava uživatelského prostředí a další vývojové činnosti probíhají v KTA Designeru, intuitivním vizuálním prostředí určeném pro vývojáře a správce systému. Procesní toky jsou vytvářeny graficky pomocí jednoduchého přesouvání prvků (tzv. drag-and-drop), což podporuje rychlejší vytvoření a realizaci modelů a zavedení do praxe s nulovou nutností kódování.

Spouštění nových a zpracování již běžících procesů probíhá v KTA Workspace, uživatelském prostředí v tenkém klientu, připraveném na míru specifickým požadavkům společnosti. Uživatelé mohou alokovat úkoly na konkrétní uživatele, sledovat stav zpracování procesů, reagovat na blížící se termíny a mají k dispozici širokou paletu nástrojů pro řešení všech typů situací.

Klíčové výhody

  • Okamžitá modelace procesů

  • Intuitivní prostředí s nulovým kódováním

  • Skvělá integrace s dalšími systémy

  • Efektivní monitoring a analýza všech stavů

Pro koho je vhodný

Řešení postavené na softwaru Kofax TotalAgility je vhodný pro každou firmu, která chce úspěšně realizovat digitální transformaci svých procesů, zbavit se v co nejvyšší míře papíru a nahradit neustálé telefonické a emailové komunikace systémem sledujícím celý proces a jednotlivé úkoly. Nižší náklady, větší efektivita a více času na kvalifikovanou práci jsou logickými přínosy implementace řešení pro digitalizaci procesů. Různá řešení vybudované na této procesní platformě nemají limity z hlediska obchodní vertikály. Mezi spokojenými klienty naleznete společnosti z pojišťovnictví, finančních služeb, výroby, poskytovatele služeb, logistiky atd.

Chcete se dozvědět ještě více

Ukázka produktu