O společnosti

Jsme spolehlivá konzultační a technologická společnost umožňující organizacím využití informačních technologií k rozvoji svého podnikání. Jsme Platinum partnerem společnosti Kofax pro Českou a Slovenskou republiku, s přímým napojením na zahraniční dodavatele předních dokumentových skenerů Fujitsu, InoTec, Canon, Kodak, Panasonic.

Umíme pro vás zajistit All-in-One řešení to znamená od vstupní analýzy, projektový management, implementaci až po aktivní servis a podporu. Vše je sestaveno na míru zákazníkovi a potřebám jeho obchodních procesů. Klíčovou výhodou jsou naši lidé a jejich dlouholeté zkušenosti v dané problematice a neustálé sebevzdělávání nejnovějších produktů, které přinášíme od předních světových lídrů a implementujeme na lokální trh.

Chceme lidem zjednodušit jejich každodenní práci a zefektivnit chod firmy v přímé návaznosti na celkové provozní náklady, alokovaný čas, zpracovaný objem a kvalitu informací i procesů. To vše jsme schopni zajistit jen díky profesionálním řešením, která jsou pevně ukotvena na naší zkušenosti, bohaté praxi a proaktivnímu přístupu k zákazníkům.

 • Tomáš Dolejš
  Tomáš Dolejš Managing Director

  Tomáš v oblasti digitalizace a procesního řízení působí už od roku 1999. Zaměřuje se na strategická partnerství a klíčové zákazníky. Jeho dřívější mnohaleté působení na různých pozicích ve společnosti Kofax dokáže přetavit v kvalitní konzultace velkých projektů s našimi zákazníky.

  Moje motto:
  „Baví mě naladit se s lidmi na stejnou notu a začít tvořit něco, co dává oběma stranám plně smysl. Ať už se jedná o práci nebo osobní život.”

 • David Večeřa
  David Večeřa Sales Director

  David má více jak 10letou praxi na trhu s řešeními pro digitalizaci dokumentů. Kromě softwarových řešení v naší nabídce má bohaté zkušenosti i s dokumentovými skenery a jeho přímé vazby na přední zahraniční dodavatele skenerů Fujitsu, Canon, Panasonic a Kodak. Neváhejte se na něj obrátit, pokud vás zajímá spolupráce s námi.

  Moje motto:
  „Život je zábava, obchod je výzva, ale celé je to o lidech. Jsem rád, že mám skvělé lidi kolem sebe jak doma, v práci, tak při sportu.”

 • Jakub Kadeřábek
  Jakub Kadeřábek Project Manager

  Můžete být naprosto klidní, Jakub má o všem přehled! Ať už se jedná o aktuální stav vašeho projektu nebo chybějící materiály! Tělem i duší je analytik, neustále hledá možnosti, jak řešení co nejlépe přizpůsobit potřebám konkrétního zákazníka.

  Moje motto:
  „Být normální nestačí!”

 • Petr Melník
  Petr Melník Document Imaging Specialist

  Petr má na starost servisní oddělení a s ním spojený produktový management dokumentových skenerů. Není nad specialistu, který se na 100% vyzná ve všech trendech, parametrech ale i součástkách.

  Moje motto:
  „Chovej se k druhým tak, jak bys chtěl, aby se oni chovali k tobě.”

Naše hodnoty

 • Aktivní přístup v průběhu i po skončení implementace.

 • Přímé vazby na zákazníky, partnery a dodavatele.

 • Bohaté zkušenosti, reference a znalost trhu.

 • Kvalita dodaného řešení od vstupní analýzy až po dokumentaci a podporu.

 • Seniorní znalost produktů a přehled o novinkách na trhu

 • Ochota dodat co nejvhodnější řešení do prostředí klienta.