Digitalizace dokumentů

Zbavíme vás závislosti na papíru. Jednou provždy

Jakýkoli formát, zdroj nebo typ.
Pomozte mi s tím

Vaše firma se topí v papírech

Ve skladech jsou krabice a šanony plné dokumentů a vy prohráváte nekončící válku s papírem? Dohledat dokument není otázkou vteřin či minut?

Ručně přepisujete data do podnikových systémů

Pokud se rozhlédnete po své firmě, stále vidíte své lidi jak odklánějí hlavu od monitoru, aby na dokumentech položených na stolech přečetli to, co mají následně přepsat do firemního systému?

Pálíte čas na zpracování dokumentů

Místo toho aby lidé řešili výjimky procesů a úkoly, která vyžadují jejich rozhodování, tak pálí svůj drahocenný čas zpracováním dokumentů?

Digitalizace dokumentů vám ušetří hodiny času

Zjednodušte si archivaci

Naskenujte dokumenty, přečtěte jejich obsah a po jejich zpracování ve firmě je pod bezpečným elektronickým identifikátorem uložte do digitálního archivu.

Začněte rovnou u skenování

Pořizujte dokumenty v bodě jejich vzniku. Rozšiřte možnosti snímání pomocí integrovaného propojení mezi inteligentními zařízeními, jako jsou: „multifunkce“ (tiskárna, skener a kopírka), síťové skenery a mobilní zařízení.

Zrychlete vaše procesy

Řešení poskytuje nejlepší funkce inteligentního zpracování dokumentů a pomocí umělé inteligence plně automatizuje procesy závislé na vstupu informací z dokumentů. Přijímá, klasifikuje a extrahuje data a mění je na data pro další zpracování.

Zbavte se zbytečných chyb

Cílem jsou 100% důvěryhodné data, které vstupují do vašich firemních systémů. To zajišťujeme kombinací chytrých OCR algoritmů v kombinaci s lidskou odpovědností za korektně zpracované data.

To chci

Budeme v tom s vámi

1
Analyzujeme

Skrze úvodní workshopy hledáme a prioritizujeme kritické procesy, jejichž digitalizace a automatizace bude mít největší přínos. Snažíme se vytvořit shodu v týmu i organizaci, co má projekt přinést.

2
Doporučíme

Technologické řešení na platformě Kofax, které pomůže splnit vaše cíle. Společně obhájíme návratnost investice před vedením. Součástí je demo nebo pilotní projekt.

3
Implementujeme & zaškolíme

Co nejrychleji spustíme první verzi řešení, které s uživateli přizpůsobujeme. Školení pomáhá sladit týmovou spolupráci a usnadňuje přechod na nové status quo.

4
Podpora & rozvoj

Digitální projekty jsou transformační a nekončí spuštěním — proto vám a vašemu týmu bude k dispozici zákaznická podpora. U větších projektů pomáháme s vytvořením kompetenčního týmu.

Používáme tyto produkty

Nenašli jste řešení, které hledáte? Prozkoumejte všechny produkty Kofax

Pomohli jsme firmám

které našly odvahu zbavit se papíru
Řešení digitalizace se neustálé rozšiřuje. Začínalo se s 5 druhy dokumentů pro vytěžování, dnes je jich přes 20 a stále přibývají. Systém zároveň rozšiřujeme v rámci interní struktury a dceřiných společností.
— Marcela Martínková, Projektový manažer, Generali Česká pojišťovna

Začněte s digitalizací dnes

Ponořte se do tématu více